Охоронні послугиОзброєна охорона

Озброєна охорона об'єктівОзброєна охорона сьогодні перетворюється з «модної тенденції» в усвідомлену необхідність, коли мова йде про захист людського життя. Такі послуги не можуть надавати аматори, а виключно професійно підготовлені люди. У багатьох випадках озброєна охорона є єдиним способом забезпечити потрібний рівень безпеки людей, матеріальних і нематеріальних цінностей.На жаль, в світі досить прикладів тривожних новин про застосування зброї проти мирних громадян, починаючи із захоплення заручників в різних країнах, і, закінчуючи нападом норвежця Брейвіка на молодіжний табір (загинуло 67 осіб), вбивством мера Гданська. Це і недавня поножовщина в німецькому Вюрцбурзі, коли одна неадекватна людина з ножем в руках позбавив життя трьох жителів міста.

В охоронній компанії ТопГард переконані, що, якщо б, наприклад, на острові Утейї, де Андерс Брейвік вбивав своїх жертв перебував хоча б один охоронець зі зброєю, то число загиблих було б мінімальним, або взагалі вдалося б уникнути трагедії. Ми точно можемо сказати, що мер Гданська залишився б живим, стій за лаштунками озброєний охоронець з хорошою реакцією. Те ж саме можна сказати і про випадок в Німеччині - одна людина зі зброєю на шляху злочинця, і злочина б вдалося уникнути. Хоча, наявність зброї - це серйозний фактор, але не завжди вирішальний, - зброя саме не стріляє. І тому тут потрібні необхідні навички володіння цією зброєю.

З огляду на той факт, що компанія ТопГард займається системною професійною підготовкою охоронців і через наш полігон проходить велика кількість людей, які володіють зброєю, ми можемо стверджувати, що успіх і ефективність в захисті людського життя досягається лише за рахунок системних тренувань (посилання на «навчання охоронців»). Окрім того, компанія ТопГард проводить тренінги по самообороні зі зброєю для цивільних осіб. Якщо ви хочете придбати або вже придбали собі зброю для самооборони і хочете навчитися нею користуватися, як вдома, так і на вулиці, в машині, просто в приміщенні, то ви можете пройти короткий, але інтенсивний і ефективний курс по володінню цією зброєю.


Для чого потрібна озброєна охорона

Почнемо з того, що озброєна охорона, будь то Київ, Одеса, Харків або інше місто України, - послуга не з дешевих. Вона необхідна, коли мова йде про захист життя людей. Також, озброєна охорона потрібна і при захисті об'єктів критичної інфраструктури, порушення діяльності яких може спричинити негативні наслідки або жертви серед людей. Наприклад, такими об'єктами можуть бути атомні електростанції, хімічні заводи, газо і водорозподільні станції, сховища нафтопродуктів і т.д.

Така охорона використовується і при проведенні масових заходів в місцях, які мають великі шанси стати мішенню для терористичних атак.

Крім того, збройну охорону застосовують при супроводі цінних вантажів, які можуть бути «ласим шматочком» для різного роду злочинних організацій. Але і в даному випадку кінцева мета крадіжки, в більшості своїй, - заподіяти загрозу людям.

Ну, і звичайно, не обходиться без озброєної охорони і при перевезенні грошей, цінних паперів, коштовностей і дорогого антикваріату.


Хто надає озброєну охорону в Україні?

Перша категорія: спецслужби України- відомства, які охороняють чиновників вищої ланки.

Друга категорія: комерційні підрозділи Міністерства внутрішніх справ, такі як «Титан».

Третя категорія: приватні охоронні компанії, які володіють відповідними ліцензіями, потенціалом, навичками і досвідом.

Давайте, розглянемо всі три категорії.

З першою категорією державної служби охорони перших осіб держави все більш-менш зрозуміло, - на забезпечення їх безпеки і безпеки членів їх сімей працюють великі команди охоронців, роботу яких оплачує платник податків. Як правило, люди в таких командах добре вмотивовані, підготовлені, екіпіровані і мають можливість використовувати у своїй роботі різні види озброєння і спеціального обладнання.

Друга категорія - це «комерційна» поліція, яка в своєму активі має нарізну стрілецьку зброю і «Закон про поліцію», який дозволяє її застосовувати, але в строго позначених умовах. У пасиві - відсутність системної підготовки, невисока мотивація, традиційний тип озброєння (як правило, ПМ або Стєчкін) і традиційно невеликий боєкомплект не дозволяють в повній мірі виконувати завдання по забезпеченню безпеки одного або декількох осіб.

Третій тип - приватні охоронні структури. Тих, які можуть виконати завдання з озброєної охорони людини, - не багато. Приватні охоронні структури, на відміну від поліції, не мають права працювати з короткоствольною нарізною зброєю, але все-таки мають більш широкий спектр іншої, дозволеної законом. Це травматичні пістолети, як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва, які використовується на дистанції 5-10 м, правда з сумнівною ефективністю.

Гладкоствольна зброя 12 калібру - 5-50 м з широким спектром боєприпасів, починаючи з гумової кулі і, закінчуючи картеччю. (Напівавтоматичні карабіни турецького, італійського та американського виробництва, які використовуються спецпідрозділами для ведення бою в міських умовах).

Також, у приватних охорнців є і нарізна зброя діаметра 5,45 мм, яке працює на більш довгі дистанції. Це - AR15, АК, Steyr AUG. (Подібні зразки знаходяться на озброєнні у співробітників компанії ТопГард). У місті, в «цементі» оборони використовувати таку зброю неможливо, але в деяких моментах, якщо мова йде про дистанції в 100-300 м вона є актуальною. Наприклад, в компанії ТопГард силові групи охоронців або групи супроводу цінних вантажів тренуються в її використанні.

До речі, в державі Ізраїль кожен освітній заклад, будь то дитячий садок, школа, коледж чи університет охороняється не гірше, ніж поліцейський відділок або будівлі державних департаментів (міністерств). Там стоїть приватна озброєна охорона, яка забезпечує повний багаторівневий контроль доступу, охорону периметра закладу і т.д. Ізраїль показує абсолютну ефективність такого підходу.

У розвинених країнах охорона об'єктів критичної інфраструктури також довірена приватним охоронним компаніям, а робота армії і поліції зводиться до реагування на терористичні акти, масові погрози і безпосередньої участі у військових конфліктах. Варто відзначити, що навіть в армійських з'єднаннях при охороні баз, транспортуванні вантажів, перевезення солдатів і важливих армійських чинів використовуються співробітники приватних охоронних компаній. І все тому, що у виконанні подібних робіт приватні охоронні компанії більш професійні і вмотивовані, тому і показують кращу ефективність.


Технічна складова

Друга важлива частина збройного захисту об'єктів, - це технічне оснащення. Це і контроль доступу на територію, і відеоспостереження, і аларм-системи. Так, спеціальний підрозділ ТопГард проведе огляд об'єкту, що охороняється і запропонує оптимальну схему забезпечення його безпеки: яке устаткування, де і як встановити, щоб мати можливість контролювати ситуацію навіть зі свого смартфона або будь-якого іншого мобільного гаджета.

Озброєні охоронціЯкщо ви вибрали збройну охорону, то це означає, що у вас для цього є серйозні підстави. Тому вибір повинен бути усвідомленим і продуманим. Тобто, компанія, яку ви виберете для цих цілей, повинна мати ліцензію на надання таких послуг, відмінну репутацію, хороший потенціал, підтверджений відповідний досвід і співробітників з необхідними навичками. Всім цим і відрізняється від інших охоронна компанія ТопГард.

А ще в числі послуг, які надає компанія, крім силових груп супроводу і охоронців, є ще і надання броньованих автомобілів з тренованими водіями. Крім того, ви можете скористатися і послугою «чисте небо», коли для охорони використовуються не тільки наземний транспорт, а й повітряний - вертольоти, що істотно убезпечать і прискорять ваше переміщення з точки А в точку Б.

Дуже важливо пам'ятати, що послуги озброєної охорони відносяться до особливих послуг, які потребують підвищеної уваги з боку власника бізнесу. У той же час, це найбільш надійна особиста охорона, яка гарантовано забезпечить збереження об'єкта, вас і ваших співробітників.

Рекомендаційні листи

 • Сертификат на соответствие качеству услуг ISO 9001:2015
 • Компания года 2018
 • Рекомендательное письмо Avon
 • Рекомендательное письмо 1+1
 • Рекомендательное письмо UEFA EURO 2012
 • Рекомендательное письмо ARGO
 • Рекомендательное письмо Louis Vuitton
 • Рекомендательное письмо Publicis Group

переглянути всі рекомендаційні листи

Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Чому компанія TopGuard - №1 у своїй сфері?🤔
Наша фірма має 20-річний досвід та єдина недержавна структура в Україні, професіоналам якої довіряють забезпечення безпеки перших осіб світової політики. ✅
Які послуги надаєте? ✅
Перелік послуг компанії з охорони:
  • Фізична охорона обектів будь якої складності.
  • Охорона масових заходів, івентів, бізнес- конференцій, концертів.
  • Броньовані авто та персональна охорона.
  • Охорона та супровід цінних вантажів.
  • Розробка,монтаж та обслуговування систем контролю доступу, сигналізацій та відеоспостереження.
  • Оренда авто з водіем або без.
  • Тренінги першої домедичноі допомоги.
  • Тренінги самозахисту зі зброєю.
  • Захист приватності. Виявлення та знешкодження засобів стеження та прослуховування.
  • Групи швидкого реагування.
  • Безпековий супровід фінансових угод.
  • Юридичний супровід. Адвокати.
  • Підбір, перевірка, навчання професійного персоналу першого кола безпеки.( охоронці, водіі, менеджери, секретарі, няні, повара, клінінг…)
А також: технічні послуги, юридичні послуги, оренда автомобілів з водієм.✅
Як отримати консультацію? ✅
Отримати консультацію від фахівців можливо через:
 • онлайн-чат
 • форму зворотнього зв'язку на сайті
 • e-mail - [email protected]
 • за телефонами: (050) 376-09-02, (044) 344-68-34✅
Якою мовою ви б хотіли читати
все-все на сайті TopGuard?
Українською
Російською