Охоронна компанія ТопГард
Озброєна охорона
Послуги охорони

Озброєна охорона об'єктівРеалії сучасного світу привели до того, що послуги охоронного агентства переходять із статусу модної тенденції в усвідомлену необхідність. Безпека приватних підприємств, офісів і навіть фізичних осіб стає усе більш затребуваною і охоронні агентства вже здійснюють цілодобовий режим охорони об'єктів. Клієнти прагнуть забезпечити максимальний захист свого майна і в деяких випадках прибігають навіть до послуг озброєної охорони. Важливо розуміти, що озброєна охорона повинна здійснюватися на найвищому рівні. Такі послуги не можуть надавати аматори, а виключно професійно підготовлені люди. У багатьох випадках озброєна охорона - це єдиний спосіб забезпечити потрібний рівень безпеки співробітників, матеріальних і нематеріальних цінностей.

В деяких випадках підприємство може обійтися і неозброєним захистом, який також має навички, які забезпечать високий рівень безпеки. Яка служба безпеки потрібна вам, знаєте лише ви самі. Але у багатьох випадках, щоб зрозуміти напевно, яка система буде найбільш відповідною, варто звернутися за детальним аналізом до фахівців. Вони проконсультують вас і складуть детальний план охоронних заходів. Найчастіше цей план може включати: цілодобове патрулювання об'єкту, установку систем відеоспостереження, організацію контрольно-перепускного режиму або модернізацію існуючих систем, охорону керівництва. Після цього на вас чекає підписання договору з приватним охоронним підприємством.

Якщо для забезпечення безпеки вам все ж знадобиться озброєна охорона, переконайтеся, що усі співробітники, які забезпечуватимуть порядок, мають дозвіл на носіння зброї. Кожен охоронець повинен мати професійні навички поводження зі зброєю, бути готовим до роботи як фізично, так і психологічно і емоційно. Вони повинні мати стійку психіку і бути стійкими до різних зовнішніх подразників. В деяких випадках дуже складно самостійно оцінити кваліфікацію фахівця, але існують спеціально навчені люди, які зберуть усю необхідну для вас інформацію.

Дуже важливо пам'ятати, що послуги озброєної охорони відносяться до особливих послуг, які вимагають підвищеної уваги з боку власника бізнесу. В той же час, це найбільш надійна охорона, яка гарантовано забезпечить збереження об'єкту і ваших співробітників. Ви можете обмежитися виключно озброєною охороною, або доповнити нею неозброєну, або автоматичні системи сигналізації.

Озброєні охоронціВибираючи охоронну фірму, звертайте увагу на досвід і професіоналізм. Кожен співробітник має бути готовим до екстремальних ситуацій, а також мати навичку швидкої реакції на ту або іншу загрозу. Пам'ятайте, що відмінно підготовлена команда здатна захистити не лише об'єкт, але і кількох чоловік, в деяких випадках навіть ціною власного життя.

Якщо говорити про етапи співробітництва та найм озброєної охорони, то в першу чергу, фахівці нашої охоронної фірми проведуть аналіз безпеки вашого об'єкта, оглянуть наявну систему безпеки і розроблять новий покращений план. Вони дадуть усі необхідні рекомендації і встановлять нові технічні засоби забезпечення безпеки. Перш ніж приступити до роботи, команда вивчить план вашої будівлі, специфіку роботи підприємства, кожного співробітника для того, щоб гарантувати повну безпеку. В деяких випадках озброєна охорона може проводити патрулювання периметра об'єкту за допомогою службових або сторожових собак.

Рекомендаційні листи

 • Сертификат на соответствие качеству услуг ISO 9001:2015
 • Компания года 2018
 • Рекомендательное письмо Avon
 • Рекомендательное письмо 1+1
 • Рекомендательное письмо UEFA EURO 2012
 • Рекомендательное письмо ARGO
 • Рекомендательное письмо Louis Vuitton
 • Рекомендательное письмо Publicis Group

переглянути всі рекомендаційні листи

Ответы на часто задаваемые вопросы:
Почему компания TopGuard - №1 в своей сфере?🤔
Наша фирма имеет 20 летний опыт и единственная негосударственная структура в Украине, профессионалам которой доверяют обеспечение безопасности первых лиц мировой политики. ✅
Какие услуги предоставляете? ✅
Перечень услуг компании по охране:
 • Объектов
 • Личной безопастности
 • Массовых мероприятий
 • Информации
А также: технические услуги, юридические услуги, аренда автомобилей с водителем.✅
ОЗБРОЄНА ОХОРОНА, как получить консультацию? ✅
Получить консультацию от специалистов возможно через:
 • онлайн-чат
 • форму обратной связи на сайте
 • e-mail - [email protected]
 • по телефонам: (050) 376-09-02, (044) 344-68-34✅