Охоронні послугиСамооборона зі зброєю

Самооборона зі зброєю, не порушуючи закону. У складні часи люди намагаються уважніше ставитись до своєї безпеки: до захисту власного життя та життя близьких.

Самооборона зі зброєю, не порушуючи закону. Уроки для цивільних осіб

У складні часи люди намагаються уважніше ставитись до своєї безпеки: до захисту власного життя та життя близьких. І часто таке занепокоєння призводить до рішення придбати зброю, - гладкоствольна, нарізна або травматична. Загалом, зброю, яку нам дозволяється купувати та використовувати для власної безпеки, не порушуючи закону.

Важливо розуміти, що зброя – не іграшка, застосування якої може призвести до серйозних наслідків. Звичайно, якщо людина все-таки зважилася на застосування зброї, то ситуація, в якій вона виявилася - критична, шокова, з багатьма складовими. І головне, як у таких випадках дотримуватися балансу відповідності наслідків застосування зброї та закону про допустиму самооборону (ст. 36 Кримінального кодексу України). Саме незнання цих кордонів, літери закону та умов, що дозволяють цю зброю застосовувати при захисті себе або своїх близьких, страх роботи зі зброєю може призвести до прийняття неправильного рішення. Починаючи від його незастосування, що дозволить злочинцеві завершити почате, тобто втілити свої плани в життя, і навіть використовувати власну зброю після того, як він побачить зброю у ваших руках.

Іноді саме зброя у ваших руках, яку ви так і не застосували, стає підставою для застосування зброї злочинцем, при цьому суд може стати на його бік, якщо він доведе, що ви перший загрожували йому зброєю. В іншому випадку, ви можете просто неправомірно застосувати зброю, що може спричинити важкі наслідки: за неправильне застосування зброї людина на довгі роки може сісти за ґрати, навіть якщо напад був скоєний на нього, а він просто захищався. Так, є приказка, що краще у в'язниці, але живим, ніж мертвим і на цвинтарі, але ми бажаємо вам, щоб у вас такого вибору взагалі не існувало.

Саме тому спеціалісти охоронної фірми ТопГард, які готують охоронців, презентують спеціальну програму для цивільних осіб.

Програма передбачає:

навчання навичкам володіння своєю зброєю;

розуміння меж, у яких вони можуть застосовувати;

отримання знань про тактичні особливості своєї зброї;

ознайомлення із законами, згідно з якими ви маєте право ним скористатися.

Тобто вас навчать діяти в рамках закону, але з максимальною ефективністю.

Чому ми рекомендуємо пройти базові курси з володіння та використання зброї у наших спеціалістів з підготовки охоронців?

По-перше, ми маємо багаторічний досвід із підготовки тілоохоронців, які працюють у багатьох високопосадовців, як в Україні, так і за кордоном.

По-друге, вас навчатимуть застосовувати зброю, не виходячи за юридичні рамки. Цьому навчають охоронців, які відрізняються від співробітників поліції, права яких, зокрема, щодо застосування зброї, регулюються Законом про поліцію тощо. Для фахівців з ТопГард очевидно, що у стресовій ситуації людина зробить рівно те, чого її навчали, на що зреагує її м'язова пам'ять. Якщо людину довгий час вчили стріляти в груди, в центр мішені, то в кризовій ситуації вона так і діятиме.

По-третє, тренування спрямовані виробленню практичних навичок; вони прості, зрозумілі, індивідуальні та абсолютно безпечні. Але при цьому ви отримаєте стійку навичку роботи з тією зброєю, яка у вас є. Ви зрозумієте, чи стосується вона умов, у яких ви знаходитесь.

По-четверте, якщо ви стоїте перед вибором зброї, яку хочете придбати, то ви матимете можливість протестувати різні зразки, для того, щоб обрати оптимальну зброю під ваші вимоги та побажання.

По-п'яте, ми працюємо на закритій та абсолютно безпечній території з високим ступенем свободи. Не буде жодних секундомірів, спорту та невиправданих рухів – все орієнтоване на практичне застосування зброї. Головне – контроль мішені, ситуації витрати боєприпасів, ведення вогню та дозарядка у будь-яких положеннях; розуміння ефективності вашої зброї під час ведення вогню різних дистанціях тощо. Слід додати і хороше екіпірування, в якому, крім усього іншого, є спеціальні окуляри та навушники. У самому ж комплексі передбачено все: від душових та зони барбекю до дитячого майданчика та зони відпочинку.

По-шосте, вас навчать користуватися своєю зброєю в автомобілі; вести стрілянину, як у ньому, так і з нього; пояснять, де зручно зберігати його та чому.Чому не можна стріляти на поразку?

Почнемо з прикладу: людина отримала навички поводження зі зброєю, знає дистанцію та розуміє можливості своєї зброї, коли і як її можна застосовувати.

Ситуація: дистанція -10-15 метрів, людина з ножем або якоюсь іншою холодною зброєю, і з видимим наміром завдати вам шкоди і навіть вбити. Його треба зупинити. Зупинити, не вбивши. За законом, перебуваючи на своїй території, ви маєте повне право застосовувати зброю, захищаючи себе та свою власність. Якщо ви вистрілите в груди і вб'єте, перевищить заходи необхідної оборони. Якщо ж поранить його в ногу чи плече, то рами закону ви не порушите. При цьому влучення кулі 12 калібру або картечі в плече або ногу зробить нападника недієздатним. Подальше – не ваша турбота, хоча на тренінгах ми вчимо надання першої медичної допомоги як собі, так і іншим. Так ось, якщо після того, що сталося, ви ще й надасте першому медичну допомогу, а ваш адвокат добре розбиратиметься в питаннях необхідної оборони та особистої безпеки, то в суді ваші шанси отримати виправдувальний вердикт будуть дуже великі.

Кому це потрібно, і хто наші клієнти?

Взагалі, це потрібно всім. Навіть військовим, які перебувають удома, але зброю мають, а отже, мають регулярно практикуватися, щоб не втратити навички. Основна ж категорія – це чоловіки віком від 40 і старші, які відбулися в житті та знають ціну своєї безпеки та безпеки сім'ї, які мають, кого і що захищати. Багато хто з них уже не в тій фізичній формі, якою пишалися в молодості, але в них з'явилися досвід, мудрість та розуміння, що в деяких випадках наявність зброї може щось замінити.

Скористайтеся послугами компанії ТопГард та курсами, щоб завжди бути готовим захистити себе та своїх близьких зі зброєю в руках. При цьому не порушивши закон, і з максимальною ефективністю.

Рекомендаційні листи

 • Сертификат на соответствие качеству услуг ISO 9001:2015
 • Компания года 2018
 • Рекомендательное письмо Avon
 • Рекомендательное письмо 1+1
 • Рекомендательное письмо UEFA EURO 2012
 • Рекомендательное письмо ARGO
 • Рекомендательное письмо Louis Vuitton
 • Рекомендательное письмо Publicis Group

Переглянути всі рекомендаційні листи

Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Чому компанія TopGuard - №1 у своїй сфері?🤔
Наша фірма має 20-річний досвід та єдина недержавна структура в Україні, професіоналам якої довіряють забезпечення безпеки перших осіб світової політики. ✅
Які послуги надаєте? ✅
Перелік послуг компанії з охорони:
  • Фізична охорона обектів будь якої складності.
  • Охорона масових заходів, івентів, бізнес- конференцій, концертів.
  • Броньовані авто та персональна охорона.
  • Охорона та супровід цінних вантажів.
  • Розробка,монтаж та обслуговування систем контролю доступу, сигналізацій та відеоспостереження.
  • Оренда авто з водіем або без.
  • Тренінги першої домедичноі допомоги.
  • Тренінги самозахисту зі зброєю.
  • Захист приватності. Виявлення та знешкодження засобів стеження та прослуховування.
  • Групи швидкого реагування.
  • Безпековий супровід фінансових угод.
  • Юридичний супровід. Адвокати.
  • Підбір, перевірка, навчання професійного персоналу першого кола безпеки.( охоронці, водіі, менеджери, секретарі, няні, повара, клінінг…)
А також: технічні послуги, юридичні послуги, оренда автомобілів з водієм.✅
Як отримати консультацію? ✅
Отримати консультацію від фахівців можливо через:
 • онлайн-чат
 • форму зворотнього зв'язку на сайті
 • e-mail - [email protected]
 • за телефонами: (050) 376-09-02, (044) 344-68-34✅
Якою мовою ви б хотіли читати
все-все на сайті TopGuard?
Українською
Російською