GSM-сигналізація для гаража

Далеко не кожен власник машини може стежити за збереженням транспортного засобу 24 години на добу. І навіть гараж для зберігання авто не завжди запобігає спробу викрадення. У такому випадку рекомендується установка GSM-сигналізації.


Як вибрати GSM-сигналізацію для гаража?

Для оповіщення може використовуватися бездротова або дротова системи. Автономна система оптимально підходить для приміщень, не оснащених електрикою. Додаткова перевага - немає необхідності використовувати кабелі, працездатність яких може знизитися у вологих умовах.

Установка провідної системи рекомендується тільки в тих гаражах, які максимально убезпечать від перепадів вологості і є можливість до підключення мережі електрики.

Функціонал провідний сигналізації трохи відрізняється, в тому числі за рахунок наявності проводового мікрофона, за допомогою якого можна прослуховувати приміщення гаража.

Незважаючи на провідну систему підключення, в сигналізації використовується вбудований акумулятор для продовження стеження після відключення електрики протягом деякого часу. Також, при переході на резервне живлення, власник і охоронна фірма отримує відповідне сповіщення.

Для охорони гаража найчастіше використовується наступний комплект датчиків:

  • руху;
  • відкриття і закриття дверей;
  • звукової сирени;
  • світла.

В деяких комплектах вбудовані камери спостереження, що реагують на рухи на периметрі. При спрацьовуванні датчика вони фотографують навколишнє зону і відправляють фото на пульт охорони і власнику. Датчики задимлення допоможуть запобігти пожежну небезпеку, а підключення датчиків затоплення дозволить дізнатися про зміну рівня ґрунтових вод.

В якості додаткового захисту можна використовувати датчики вібрації, що попереджають про спробу проникнення всередину гаража.


TopGuard - охоронна фірма для захисту майна

Якщо у вас залишилися питання щодо того, який продукт можна вибрати для захисту гаража, компанія TopGuard допоможе вирішити це питання. Скористайтеся послугами нашої компанії, щоб отримати грамотну консультацію і індивідуальний супровід.

Представництва фірми розташовані не тільки в Києві, а й у багатьох великих містах України (Харків, Дніпро, Одеса, Львів і т. Д.). Це означає, що при спробі проникнення сигнал оповіщення отримує не тільки власник, але і група реагування. Ви можете не переживати про збереження свого майна.