Охоронна агенція
Послуги охорони
Охранное агентство ТопГард

Вибір охоронної компанії - одна з найбільш складних і відповідальних процедур, адже фактично ви довіряєте безпеку свого підприємства, співробітників і власне своє життя її професіоналізму.

Тому, краще витратити більше часу, вибираючи охоронне агентство, ніж потім шкодувати про помилку.

У цьому матеріалі ми хочемо звернути вашу увагу на основні етапи вибору, адже конкуренція на ринку таких спеціалізованих послуг висока, і серед безлічі компаній є надійні і не зовсім. Отож вибираємо охоронну агенцію.

Служба охорони

Перше, на що обов'язково необхідно звернути увагу, це ліцензія. Кожна охоронна агенція, що поважає себе, працює повністю легально і прозоро надасть вам цей документ для ознайомлення без зайвих питань. Врахуйте, що раніше ліцензія видавалась на п’ять років, потім - безстроково, тому перевіряйте, чи вона дійсна. Поцікавтеся, чи здатна компанія забезпечити потрібну вам кількість персоналу, а також які конкретно охоронні послуги вона пропонує. Якщо вам потрібна озброєна служба охорони, запитайте про дозволи на володіння зброєю. Не забудьте поцікавитися вартістю послуг, адже цінова політика різних агентств суттєво відрізняється одна від одної. Пам'ятайте, що професійна служба охорони найчастіше пропонує власне устаткування. Запитайте про це і уточніть, чи включено це в загальну вартість.

Послуги охорони

служба охраныОбов'язково запитуйте про деталі, не бійтеся уточнювати, це вкаже виключно на вашу усвідомленість у заданому питанні. Цікавтеся наявністю автомобілів, рацій, цілодобової підтримки. Обов'язково поцікавтеся кількістю об'єктів, що охороняються, а також рекомендаціями, які можуть надати інші підприємства, яким агентство надає послуги охорони. Найчастіше, такі питання примушують зрозуміти, що вас буде дуже складно обдурити. Крім того, великим компаніям, які надають послуги охорони приємно працювати з людьми, що розуміються у сфері їх спеціалізації.

Професійна охорона

Якщо усі відповіді на ваші питання вас задовольнили, і ви впевнені, що вам буде надана професійна охорона, підписуйте договір. Найчастіше це типовий договір, але перечитати його все одно варто. Після того у вас попросять деякі дані про вашу компанію, для того, щоб скласти індивідуальний план захисту. Надаючи цю інформацію, знайте, що вона суворо конфіденційна і не вийде за межі охоронного агентства. Не намагайтеся приховувати які-небудь проблеми, навпаки, спробуйте надати максимум інформації. Знайте, що професійна охорона в лічені дні виявить усі деталі, які ви спробуєте приховати, і тоді ціна на послуги може зрости.

Послуги охорони

Що стосується складання документів, обов'язково консультуйтеся з юристами. Тільки вони можуть вказати на приховані загрози і вчасно їх запобігти. Не дивуйтеся, якщо в договір буде включений пункт про страхування професійної відповідальності. Він свідчить лише про те, що ви співпрацюєте з надійною охоронною фірмою, яка не боїться нести відповідальність. Цей пункт гарантує відшкодування збитку, якщо такий матиме місце і буде нанесений охоронцями умисно або в результаті їх непрофесіоналізму. Якщо такий пункт відсутній, можете сміливо вимагати його включити в договір.

Цікавтеся деталями, запитуйте та уточнюйте все на етапі обговорення співпраці. Після підписання договору міняти щось буде вже пізно. Погоджуйте індивідуальний план охорони, перевірте, чи встановила ваша команда відношення з міліцією. Познайомтеся з кожним з членів вашої охорони, дізнайтеся про них все, це зробить вашу співпрацю ефективнішою та гарантуватиме порозуміння у взаємовідносинах.

Рекомендаційні листи

 • Сертификат на соответствие качеству услуг ISO 9001:2015
 • Компания года 2018
 • Рекомендательное письмо Avon
 • Рекомендательное письмо 1+1
 • Рекомендательное письмо UEFA EURO 2012
 • Рекомендательное письмо ARGO
 • Рекомендательное письмо Louis Vuitton
 • Рекомендательное письмо Publicis Group

переглянути всі рекомендаційні листи

Ответы на часто задаваемые вопросы:
Почему компания TopGuard - №1 в своей сфере?🤔
Наша фирма имеет 20 летний опыт и единственная негосударственная структура в Украине, профессионалам которой доверяют обеспечение безопасности первых лиц мировой политики. ✅
Какие услуги предоставляете? ✅
Перечень услуг компании по охране:
 • Объектов
 • Личной безопастности
 • Массовых мероприятий
 • Информации
А также: технические услуги, юридические услуги, аренда автомобилей с водителем.✅
Охоронна агенція, как получить консультацию? ✅
Получить консультацию от специалистов возможно через:
 • онлайн-чат
 • форму обратной связи на сайте
 • e-mail - [email protected]
 • по телефонам: (050) 376-09-02, (044) 344-68-34✅