Системи охорони периметру

Системи охорони периметруЧаси, коли у якості засобів для охорони периметру був лише колючий дріт, із появою сучасних технологий пішли в минуле. Сьогодні, незважаючі на те, що рівень продажів колючого дроту як і раніше достатньо високий, самі продавці визнають його низьку ефективність, поступово переходячи на системи охорони периметру нового покоління.

На даний момент такі охоронні системи периметрів використовуються як для захисту приватних будинків, так і для виробничих ділянок з великою територією.

Встановлення систем безпеки дозволяє вчасно виявити проникнення через огорожу, а завдяки невидимих датчиків (завдяки маскуванню) - можливість виявлення охоронної системи порушниками дуже ускладнюэться. Але найбільш ефективними є комплексні системи, в яких охорона периметру взаємодіє з іншими системами безпеки.

За своєю будовою системи охорони периметру складаються зі спеціальних датчиків, встановлених уздовж огорожі та контрольно-приймального обладнання.

Датчики, що використовуються для охорони периметру та системи основою яких вони є, можуть бути:

 • Ємнісні. Здатні вимірювати ємнісні характеристики дротяного загородження, які змінюються внаслідок дотику правопорушником або при його наближенні./li>
 • Радіохвильові. Подібні сповіщувачі застосовуються для монтажу бездротової охорони периметру, що дозволяє приховати наявність сигналізації від уваги сторонніх осіб. Принцип їх дії заснований на реєстрації створюваного електромагнітного поля при попаданні в нього людини. Ці збудження реєструються датчиками, після чого надсилається сигнал на контрольно-приймальний блок.
 • Вібраційні. Широко застосовуються для своєчасного виявлення спроб підкопів під загородженнями або їх руйнувань, завдяки уловлюванню різних вібрацій, які неодмінно при цьому виникають. Можуть використовуватися як для зварних сіткових конструкцій, так і для цегельних або металевих загороджень.
 • Радіопроменеві. Такі сповіщувачі використовують системи передавач-приймач. Посилають один одному спеціально сформований радіопромінь, при перериванні якого подається сигнал тривоги. Робота подібних датчиків не залежить від погодних умов і сторонніх випромінювань, а також від руху транспорту і осіб за межами контрольованої зони.
 • Інфрачервоні. Такі системи працюють на основі випромінювання інфрачервоних променів, які приймаються спеціальним приймачем. При попаданні в зону цього променя, відбувається його переривання і передавється сигнал про проникнення. Відрізняються малою зоною контролю.

Коли прокладання дротів з яких-небудь причин неможливе, бездротова охорона периметру особливо зручна, до того ж така система непомітна правопорушникам, що виключає можливість її обходження.

Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Чому компанія TopGuard - №1 у своїй сфері?🤔
Наша фірма має 20-річний досвід та єдина недержавна структура в Україні, професіоналам якої довіряють забезпечення безпеки перших осіб світової політики. ✅
Які послуги надаєте? ✅
Перелік послуг компанії з охорони:
 • Об'єктів
 • Особистої безпеки
 • Масових заходів
 • Інформації
А також: технічні послуги, юридичні послуги, оренда автомобілів з водієм.✅
Системи охорони периметру, як отримати консультацію? ✅
Отримати консультацію від фахівців можливо через:
 • онлайн-чат
 • форму зворотнього зв'язку на сайті
 • e-mail - [email protected]
 • за телефонами: (050) 376-09-02, (044) 344-68-34✅
Якою мовою ви б хотіли читати
все-все на сайті TopGuard?
Російською
Українською