Охоронні послуги – як обманюють приватні охоронці?
Охоронні послуги – як обманюють

Прагнення облаштувати своє житло так, аби перебувати в ньому максимально комфортно, характерне багатьом людям. Не дивно, що багато з них задля реалізації власних бажань купують різноманітну побутову техніку, комп’ютери, сучасні меблі, антикварні речі та інші цінні предмети. Саме вони й приваблюють крадіїв.

Застрахувати себе від крадіжок, попередити несанкціоноване проникнення в офіси, на територію підприємств вдасться, якщо підписати договір з компанією про надання послуг охорони.

На жаль, на ринку зустрічаються пропозиції від приватних компаній, які часто після підписання документів й оплати халатно відносяться до виконання своїх обов’язків. Важливо правильно зорієнтуватись, вибрати компанію або агентство, яке надає професійні послуги охорони і потурбується про безпеку нерухомості, майна.


Особливості змін та росту ринку послуг охорони

Попит на послуги охорони не знижується, швидше – навпаки, постійно зростає. Якщо раніше послугами охоронців здебільшого прагнули користуватись юридичні організації, попереджаючи проникнення сторонніх на територію підприємств, то в поточний  період запити щодо забезпечення охорони надходять від приватних осіб.

Співвідношення комерційного сектора до приватного раніше складало 70%:30%. Наразі ці показники стали майже рівнозначними.

Причина попиту від фізичних осіб на послуги охорони зумовлена неефективною роботою правоохоронної системи. В більшості випадків крадіжки так і залишаються нерозкритими. Миритися з безповоротною втратою майна постраждалі не бажають, тому звертаються в охоронні компанії, намагаючись підібрати для себе оптимальний варіант обслуговування.

У зв’язку з тим, що приватні охоронці, намагаючись «вижити» в умовах конкуренції, вони пропонують занижені ціни на послуги охорони. Й разом з тим багато клієнтів, не будучи досвідченими в співпраці з іншими агентствами охорони й не розуміючись на показниках якості, погоджуються на пропозиції від маловідомих приватних охоронців.


Технічна охорона

Оптимальним варіантом забезпечення безпеки житла є встановлення сигналізації на дім, дачу, квартиру. При спробі проникнути сигналізація спрацьовує, в агентство охорони потрапляє сигнал тривоги, після цього оперативна група вирушає до місце події. Саме така схема швидкого реагування практикується в компанії TopGuard.

Але не у всіх компаніях описана схема є результативною. Серед причин , коли неможливо оперативно прибути на об’єкт після отримання сигналу називають:

 • дефіцит кваліфікованого персоналу (недостатня кількість підготовлених працівників з практичним досвідом роботи охоронцями);
 • слабка матеріально-технічна база (відсутній комплекс необхідного обладнання, транспорт, а на модернізацію і на придбання нових технічних приладів не виділяються кошти).

Тим не менш, незважаючи на це, більшість клієнтів віддають перевагу саме технічній, не фізичній охороні. Оскільки серед вагомих переваг технічної охорони:

 • факт нападу на приміщення фіксується в 100% випадків;
 • термін експлуатації приладів складає 15-20 років (внаслідок техніку можна використовувати і надалі, але вона морально застаріває і на ринку пропонують нові покращені моделі);
 • низька вартість послуг при установці сигналізації відносно тарифів, розповсюджується на фізичну охорону.

Перехід на технічну охорону спостерігається і в корпоративному середовищі. Представники офісів, закладів віддають перевагу установці сигналізації та/або «тривожній кнопці». Компанія TopGuard надає інформаційну підтримку. Ми відправляємо SMS-повідомлення про взяття об’єкта під охорону, зняття з сигналізації, а також про спроби проникнення.


Обман та хитрощі шахраїв-охоронців

На жаль, не все так однозначно на ринку послуг охорони. Виявляється, все частіше необхідно охороняти від охоронців. Недосвідченим клієнтам складно розпізнати шахраїв, які представляються під виглядом агентства охорони. Лише в столиці можна нарахувати всього близько десяти ефективно функціонуючих компаній, а ось інші намагаються скористатись довірою клієнтів.

Псевдо-охоронці не шкодують фінанси на рекламу своїх послуг, заявляючи про велику кількість екіпажів, у складі яких мовляв лише кваліфіковані та досвідчені працівники. Одначе, якщо заглянути в офіційні документи таких компаній, можна виявити, що у штаті працює лише кілька десятків охоронців, тоді як кожен екіпаж має бути з кількох людей.

Фахівці рекомендують відмовлятись від послуг технічної охорони, якщо заявлена щомісячна вартість виглядає підозріло низькою.

На ринку послуг охорони можуть траплятись пропозиції, в яких заявлена щомісячна плата – близько 50 грн., тоді як перевірені агентства охорони встановлюють тариф від 200 грн. (на 2017-2018 рр.) Цей тариф супроводжується аргументованим поясненням. Для формування вартості до уваги беруться:

 • витрати на утримання транспортних засобів (придбання паливно-мастильних матеріалів);
 • витрати на проведення технічного обслуговування, ремонтних робіт;
 • заробітна плата охоронцям.

Саме тому варто бути обережним, якщо пропонується технічна охорона, на яку щомісячно просять виділяти 50-100 грн. Як обґрунтовану мінімальну вартість пультової охорони варто розглядати тариф від 200 грн (на 2017-2018 рр.)

Аби бути максимально впевненими щодо повної безпеки особистого житла, варто ретельно вибирати агентство охорони, що реально надає якісні послуги, а не розповсюджує лише пусті обіцянки.

Компанія TopGuard давно зарекомендувала себе в ролі надійного та відповідального партнера, здатного забезпечити ефективну охорону приватної власності, промислових підприємств, установ та закладів. Ми готові співпрацювати з новими клієнтами, надаючи якісні послуги охорони та захисту об’єктів.

Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Чому компанія TopGuard - №1 у своїй сфері?🤔
Наша фірма має 20-річний досвід та єдина недержавна структура в Україні, професіоналам якої довіряють забезпечення безпеки перших осіб світової політики. ✅
Які послуги надаєте? ✅
Перелік послуг компанії з охорони:
 • Об'єктів
 • Особистої безпеки
 • Масових заходів
 • Інформації
А також: технічні послуги, юридичні послуги, оренда автомобілів з водієм.✅
Охоронні послуги – як обманюють приватні охоронці?, як отримати консультацію? ✅
Отримати консультацію від фахівців можливо через:
 • онлайн-чат
 • форму зворотнього зв'язку на сайті
 • e-mail - [email protected]
 • за телефонами: (050) 376-09-02, (044) 344-68-34✅
Якою мовою ви б хотіли читати
все-все на сайті TopGuard?
Російською
Українською