КориснеЯк захистити свій будинок або квартиру під час відпустки

hints/Kak-Zashchytyt-Svoi-Dom-Na-Vremia-Otpuska3020202

Вирушаючи у відпустку будь-якої пори року, власники приватних будинків намагаються захистити своє житло від проникнення зловмисників. Високий рівень безпеки можуть забезпечити професійні охоронні агенції, сучасні системи сигналізацій тощо. Краще заздалегідь подбати про захист свого майна, щоб уникнути неприємних ситуацій із крадіжкою.

Встановлення надійних вікон

Зловмисники проникають у будинок через двері або через вікна, тому варто уважно поставитися до їх вибору. На склопакети можна наклеїти спеціальну плівку, яка запобігає порушенню цілісності скла від механічного впливу. Вона дорога, але чудово захищає вікна від каміння та металевих предметів.

На вікна квартир, розташованих на перших поверхах, краще розмістити ґрати. Вони перешкоджатимуть проникненню. Існує кілька видів решіток: стаціонарні, розстібні, знімні та розсувні. Перші наглухо закривають вікна, зняти їх навіть за потреби (пожежа, просідання ґрунту тощо) не буде можливості.

Вони кріпляться за допомогою петель, і при необхідності їх можна розчинити для екстреної евакуації. Однак і надійність їх трохи менша, ніж у стаціонарних. Зйомні - одні з найнепрактичніших, адже за бажанням злодій зможе розкрутити болти, на які кріпляться такі грати. Розсувний тип кріпиться на шарніри, тому вважається одним із найбезпечніших варіантів.

Вибір надійних вхідних дверей

Надійні двері мають бути масивними металевими з кількома замками. Злодій зможе зламати будь-який замок, але справа у часі, що витрачається на злом. Злочинець зробить вибір на користь дверей, які вдасться відчинити за кілька секунд. Якщо злом потребує більше часу, підвищується можливість бути поміченим сусідами.

Варіанти замків за типом механізму, що закриває:

 • ригельний;
 • циліндровий;
 • сувальдний;
 • комбінований.

Ригельний замок має невисоку вартість та відмінну міцність, виготовляється із сталі. Єдиний мінус - великий ключ, при втраті якого виготовити дублікат буде дуже складно і довго.

Циліндрові замки мають підвиди: штифтовий хрестоподібний, англійський, дисковий. Штифтова хрестоподібна модель має найменшу міру секретності, її можна безшумно зламати протягом однієї хвилини.

Англійський також можна легко зламати, а з дисковим замком злодіям доведеться повозитися. Його вдасться розкрити лише за допомогою слюсарних інструментів. Однак на це потрібно мало часу — лише 2-3 хвилини. Щоб недорогі замки зробити більш захищеними від злому, можна придбати додаткову захисну накладку, яка запобігає відкриванню дверей відмичкою.

Сувальдні замки більш надійні, ніж циліндрові. Вони складаються з ригельної пластини, сувальдів, стійки хвостовика, пружини та кодового паза. Підібрати відмичку для такого механізму неможливо.

Комбіновані замки мають відмінну стійкість до злому. Завдяки поєднанню різних варіантів механізмів, що закривають, на відмикання такого замку без рідного ключа йде як мінімум одна година. Жоден злодій не витрачатиме стільки часу на злом таких дверей.

Захист будинку за допомогою професіоналів

Одним із найпопулярніших способів захисту приватного будинку від грабіжників є охорона приватної чи державної фірми. Наприклад, при спрацьовуванні сигналізації злодій може розгубитися та втекти. Якщо ж він таки наважився на пограбування, охоронці (їх приїзд займає 5-7 хвилин) його зловлять та відправлять до поліції.

Існують різні види сучасних охоронних сигналізацій для будинку чи квартири:

 • автономні;
 • GSM-системи;
 • телефонні;
 • із підключенням на пульт.

При підключенні автономної сигналізації в приміщенні встановлюються датчики, які реагують на рух, розбиття вікон і т. д. У такому разі лунає звуковий або світловий сигнал, який відлякує грабіжника та сповіщає власника будинку про небезпеку. Плюс такого варіанту – невелика вартість. Але якщо ви поїхали відпочивати, ви не зможете оперативно відреагувати на можливу надзвичайну подію у вас вдома. Вимкнення/ввімкнення сигналізації здійснюється через панель приладів.

GSM-система також працює через різноманітні датчики. Від попереднього варіанту цю систему відрізняє сучасніший підхід до інформування власника будинку про ЧП. Вам прийде сповіщення на телефон про несанкціоноване проникнення, і ви зможете зателефонувати до поліції, щоб злочинців затримали. Проте невідомо, як швидко поліція відреагує на ваш виклик. Телефонний вид сигналізації має такий самий принцип дії, але інформування відбувається не через GSM-модуль, а через стандартну лінію.

Охорона будинку з підключенням на пульт - одна з найнадійніших. Коли датчики спрацьовують, електронний блок передає інформацію на центральний пульт охоронної організації, яка негайно реагує на подію.

Щоб у відпустці почуватися спокійно, необхідно заздалегідь подбати про безпеку будинку чи квартири. Залежно від особливостей вашого житла, виберіть відповідні способи захисту. Для цього найкраще звернутися до професіоналів, які підкажуть найкращі варіанти та зроблять усю роботу.Відповіді на запитання, що часто ставляться:
Чому компанія TopGuard - №1 у своїй сфері?🤔
Наша фірма має 20-річний досвід та єдина недержавна структура в Україні, професіоналам якої довіряють забезпечення безпеки перших осіб світової політики. ✅
Які послуги надаєте? ✅
Перелік послуг компанії з охорони:
  • Фізична охорона обектів будь якої складності.
  • Охорона масових заходів, івентів, бізнес- конференцій, концертів.
  • Броньовані авто та персональна охорона.
  • Охорона та супровід цінних вантажів.
  • Розробка,монтаж та обслуговування систем контролю доступу, сигналізацій та відеоспостереження.
  • Оренда авто з водіем або без.
  • Тренінги першої домедичноі допомоги.
  • Тренінги самозахисту зі зброєю.
  • Захист приватності. Виявлення та знешкодження засобів стеження та прослуховування.
  • Групи швидкого реагування.
  • Безпековий супровід фінансових угод.
  • Юридичний супровід. Адвокати.
  • Підбір, перевірка, навчання професійного персоналу першого кола безпеки.( охоронці, водіі, менеджери, секретарі, няні, повара, клінінг…)
А також: технічні послуги, юридичні послуги, оренда автомобілів з водієм.✅
Як отримати консультацію? ✅
Отримати консультацію від фахівців можливо через:
 • онлайн-чат
 • форму зворотнього зв'язку на сайті
 • e-mail - [email protected]
 • за телефонами: (050) 376-09-02, (044) 344-68-34✅
Якою мовою ви б хотіли читати
все-все на сайті TopGuard?
Українською
Російською