Система охорони приміщень усередині та зовні відноситься до поширених засобів захисту. Для цього встановлюється спеціальне охоронне обладнання, за допомогою якого можна стежити за порядком. Проте трапляються випадки, коли під час його експлуатації виникають непередбачені проблеми. Найпоширенішою є хибне спрацьовування сигналізації.
Головні причини помилкових спрацьовувань сигналізації
Справний стан сигналізації безпосередньо впливає на якість охоронних послуг. Тому її мимовільне спрацьовування завдає маси незручностей як власникам приміщення, так і охоронному підприємству, що надає послуги.
Серед причин, через які може помилково спрацьовувати сигналізація, виділяються найчастіше:
- вплив зовнішніх факторів;
- ушкодження шлейфу;
- поломки окремих приладів, що є частиною сигналізації;
- допущені під час проектування чи монтажу системи помилки;
- електромагнітні перешкоди;
- деякі особливості конструкції датчиків.
Якщо проблема помилкового спрацьовування системи пристрою виникає через сигналізаційний шлейф, то цей збій може бути через нестабільний електричний контакт. Така проблема часто виникає, якщо спочатку недобросовісно встановлений шлейф або підвищився електроопір на контактах. Електричний опір, як правило, підвищується через окислення контактів або ослаблення їхнього з'єднання.
Бувають випадки, коли встановлення пристрою відбувається без дотримання нормативної документації та правил монтажу. Робота пристрою також може давати збої через вплив зовнішніх факторів - домашні тварини та птиці, а також інші сторонні дії, на які реагує датчик.
На справність роботи впливають електромагнітні наведення, які можуть виходити від різних приладів з електричними механізмами. При монтажі такі перешкоди передбачити практично неможливо, тому захист від них передбачається на етапі розробки. Ще такі перешкоди можуть при спробі зловмисників вивести з ладу систему.
Трапляються випадки, коли при розробці приладу допускаються помилки або похибки. Це призводить до того, що в нього може потрапляти пил або сторонні тіла, та провокувати помилкові сигнали тривоги.
Технічні причини
Розглянувши основні причини помилкового спрацьовування сигналізації варто зупинитися на технічних проблемах. Сигналізаційні системи, встановлені всередині приміщень, часто помилково спрацьовують через неправильний підбір матеріалів для встановлення систем, їх низької якості або проект для монтажу.
Головною причиною є шлейф, за допомогою якого відбувається подача сигналу до датчика та основних вузлів. Якщо неправильно зроблений проект, провід прокладається з безліччю вигинів. Також не дотримуються умов температурного режиму. Така проблема особливо присутня у приміщеннях промислових підприємств, де через обладнання часто підвищується температура повітря. Якщо не дотримуватися заходів технічної експлуатації системи охорони, то з часом може розшаровуватися шлейф та порушувати роботу контактів. Не дивно, що у таких випадках виникає помилковий сигнал без загрози.
У житлових приміщеннях помилковий сигнал тривоги може виникати через низькокваліфікований монтаж обладнання або неправильне його налаштування. Це можна знайти на початку використання охоронних вузлів. У таких випадках доведеться коригувати пристрій вручну. При установці не можна торкатися обладнання з іншими пристроями, адже це може призвести до обриву кабелів та виникнення перешкод.
Зовнішні причини
Серед причин зовнішнього впливу на роботу систем охорони: неправильний монтаж, перепади напруги або вплив тварин чи птахів. Неправильний монтаж поблизу дерев і кущів спричиняє збої в роботі при сильному вітрі. Якщо один із датчиків у складі системи дає збій, то необхідно в аварійному режимі відключати сигналізацію. Найпоширенішим випадком помилкової тривоги є реагування датчиків руху. Вони можуть спрацювати на потік вітру, домашню тварину або мимовільне падіння предмета.
Таким чином правильною дією для перерахованих вище причин буде звернення до досвідчених фахівців для діагностики та коригування роботи пристрою.
- Фізична охорона обектів будь якої складності.
- Охорона масових заходів, івентів, бізнес- конференцій, концертів.
- Броньовані авто та персональна охорона.
- Охорона та супровід цінних вантажів.
- Розробка,монтаж та обслуговування систем контролю доступу, сигналізацій та відеоспостереження.
- Оренда авто з водіем або без.
- Тренінги першої домедичноі допомоги.
- Тренінги самозахисту зі зброєю.
- Захист приватності. Виявлення та знешкодження засобів стеження та прослуховування.
- Групи швидкого реагування.
- Безпековий супровід фінансових угод.
- Юридичний супровід. Адвокати.
- Підбір, перевірка, навчання професійного персоналу першого кола безпеки.( охоронці, водіі, менеджери, секретарі, няні, повара, клінінг…)
- онлайн-чат
- форму зворотнього зв'язку на сайті
- e-mail - [email protected]
- за телефонами: (050) 376-09-02, (044) 344-68-34✅