- 30.08.2023
Вогнепальна зброя для цивільних (ч.1)
Спорт, розвага чи необхідність сьогодення?
Будемо розбирати практичні інсайти від професійних бодігардів.
Починаємо серію публікацій для людей, котрі мають або планують придбати вогнепальну зброю для самозахисту.
Розберемо такі питання, як:
Зброя для цивільних це - розвага, спорт чи необхідність для виживання?
На що оріентуватися початківцю, плануючи отримати базові навички поводження зі зброєю?
Як навчитися безпечному користуванню вогнепальною зброєю?
Як підготуватися до використання зброї для самозахисту у екстремальних ситуаціях?
Які види зброї найбільш ефективні у різних ситуаціях в контексті самозахисту?
Які основні помилки під час навчання та використання зброї, як їх уникнути?
Правила безпеки та основні аксесуари персонального захисту потрібні при тренувані зі зброєю?
Як доглядати за своєю зброєю?
Скільки мати набоїв, як і де їх зберігати?
Чи потрібна персональна аптечка і яка саме?
Як знайти інструктора або корисні курси, саме під завдання, щоб навчитися самозахисту?
Як бачите питань багато і відповіді на них далеко не очевидні, але важливі. Інколи- дуже важливі!Тому що від того наскільки правильно ми зможемо відреагувати у ситуації самозахисту - може залежати залишимося ми живі чи ні…
В інеті дуже багато різних роликів на тему, як поводитися і як застосовувати зброю.
І людині, яка тількі починає свій шлях з ознайомлення самозахисту зі зброєю, доволі складно розібратися у великому потоці відео, де хлопці спортивної статути стріляють із усіх видів зброї, із різних положень, із тактичними переміщеннями у взаємодіі у командах, заміряючи швидкість вправ тощо.
Тож ми вирішили поділитися інсайтами сформованими на основі нашого багаторічного досвіду з підготовки тілоохоронців, військових та цивільних.
Насправді, тема важлива, цікава і майже нескінченна! Тому будемо крок за кроком рухатися вперед разом із кожною новою публікацією.
Тож, щоб рухатись далі, пропонуємо почати з усвідомлення різниці того, В ЧОМУ базові ВІДМІННОСТІ Спорту від САМОЗАХИСТУ?
На нашу думку, таке усвідомлення дуже важливе!
Тому, що воно в подальшому і буде формувати ваше ставлення до напрямку вашого руху для отримання практичних навичок самозахисту зі зброєю!
Насправді, відмінностей між спортивними тренуваннями (або тренуваннями за спортивними методиками) та отриманням навичок із самозахисту багато.
Ну, по-перше, і це важливо, більшість спортивних стрільців стріляє добре, і це факт. Тому, якщо у вас є бажання та можливість займатись стрілецьким спортом, займайтесь на здоров'я.
Стрільці-спортсмени багато тренуються. Це добре, але це вимагає багато часу та витрачених коштів. Посередній власник зброї, який придбав її для самозахисту часто не має можливості витрачати стільки ж часу та коштів, як спортсмен - стрілець.
Зазвичай, спортсмен-стрілець має календар змагань, тож знає, коли відбудеться черговий челендж. Таким чином, маючи цю інформацію, спортсмен підходить до старту максимально готовим, на піку своєї форми, фізичної, психологічної та стрілецької.
Напередодні він добре відпочив, виспався, морально підготувався до змагань. Заздалегіть та вчасно прибув до місця старту, що важливо, також заздалегіть ознайомився із вправами, які треба буде виконувати. Має можливість пройти вправу без зброї, адаптуватись до наявних умов, мішенної обстановки. Більш того, спортсмен може заздалегіть подивитися прогноз погоди на день змагань та підготуватись, взявши необхідну амуніцію.
Для пересічної людини зі зброєю
у контексті самозахисту все інакше!
Невідомо коли відбудеться замах, за яких умов, в якому фізичному та психологічному стані людина буде знаходитись на цей момент життя, так як може бути втомлена, або навпаки відпочиватиме, зайнята роботою, стурбованана, знервована або перелякана, неуважна, сумна або весела тощо…
Невідомо місце в якому відбудеться напад: вулиця або під'їзд будинку, автомобіль, власне помешкання, робота, магазин… Це може статися будь-коли і будь-де!
Невідомо скільки людей поруч буде потребувати захисту.
Якою буде погода, а відповідно одяг.
Спортсмен не має необхідності маскувати зброю на тренуваннях та змаганнях.
Відповідно, власник зброї на відміну від стрільця-спортсмена, має приховано носити зброю, що ускладнює приведення її в бойове положення, тому це уміння теж потрібно тренувати. Якщо зброя у критичний момент залишиться десь сумочці, бардачку автомобіля або багажнику - то вона Вам не допоможе, а ще може і нашкодить, якщо нею заволодіє нападаючий!
Для спортсмена ураження мішені, яка являє собою картонній аркуш, або металевий лист, означає попадання в неї. Бажано в зону А, або в 10-ку, та ближче до неї.
Для людини, що приняла рішення захищатись за допомогою зброї, ураження мішені, якою буде агресивно налаштована людина, з відвертим бажанням вбити, покалічити, або ж заволодіти зброєю, означає нанесення достатьнього вогневого або фізичного ураження, що унеможливить продовження противником агресивних дій проти себе та третіх осіб. Те ж відноситься і до агресивних, неконтрольованих тварин.
ФАКТОР СТРЕСУ.
І нарешті стрес, психологічне навантаження дуже відрізняється у спортсмена на змаганнях, та людини на яку здійснено напад.
Перебуваючи на змаганнях, спортсмен відчуває предстартовий мандраж, рівень загального хвилювання підвищений, що ймовірно може впливати на остаточний результат.
Але зважаючи на це, спорсмену не треба приймати рішення про реалізацію раніше придбаних навичок. Він точно знає куди стріляє, для чого, в якій послідовності, до нього в момент стрільби не приміняється фізичне насильство.
Людина зі зброєю, на яку здійснено напад, відчуває значно вищий, неконтрольований рівень стресу. І на фоні цього стресу, особі, що обороняеться треба вирішитись стосовно застосування зброї, законності та достатності її застосування / обрати інший спосіб захисту. І також, треба враховувати можливий ризик ураження третіх осіб.
Таким чином, треба розуміти, як мало спільного між спортсменом-стрільцем та власником зброї придбаної для самозахисту.
Тому важливо, враховуючи вище написане, тренуватися відповідно до цілей самозахисту і збереження життя!
Як саме?
Для того, щоб зрозуміти які тренування будуть корисними саме для Вас - треба розуміти з самого початку, що являється базовим та головним, а що другорядним, коли вам потрібен інструктор і тир, а коли і як ви зможете отримати для себе користь самостійно та безкоштовно?
Відповіді на всі ці питання ми будемо публікувати в підготовлених для вас матеріалах та відео, де буде доступною мовою роз’яснено, як швидко пройти шлях від початкового рівня до впевненого власника зброї.
Тож слідкуйте за публікаціями - буде багато цікавої та корисної інформації, яка точно переверне Ваше уявлення про людину зі зброєю!
Разом до перемоги!
Ми Вільна та Сильна Нація!
Все буде добре!
- Фізична охорона обектів будь якої складності.
- Охорона масових заходів, івентів, бізнес- конференцій, концертів.
- Броньовані авто та персональна охорона.
- Охорона та супровід цінних вантажів.
- Розробка,монтаж та обслуговування систем контролю доступу, сигналізацій та відеоспостереження.
- Оренда авто з водіем або без.
- Тренінги першої домедичноі допомоги.
- Тренінги самозахисту зі зброєю.
- Захист приватності. Виявлення та знешкодження засобів стеження та прослуховування.
- Групи швидкого реагування.
- Безпековий супровід фінансових угод.
- Юридичний супровід. Адвокати.
- Підбір, перевірка, навчання професійного персоналу першого кола безпеки.( охоронці, водіі, менеджери, секретарі, няні, повара, клінінг…)
- онлайн-чат
- форму зворотнього зв'язку на сайті
- e-mail - [email protected]
- за телефонами: (050) 376-09-02, (044) 344-68-34✅